7 juni 2015 WAOD-Koers

ID-Renners

1. Jonnathan Duinkerke  Goes

2. Kevin Wester  Alkmaar

3. Sander Hummel  Erica

4. Sven Megens/Perry Megens (tandem)  Oud Gastel

5. Tonny Hoogstrate  Terneuzen

6. Walter Pollet  Hulst

7. Jean Hamers  Fijnaart

8. Irma van Duyn  Schoondijke 1e dame

9. Jozua van de Roest  Zuidhorn

10. Hans Snouwaert  Hulst

 

A- cat. 42 deelnemers

1. Dante de Ruijsscher Oostburg (NL)

2. Luc de Duytsche

3. Kristof Gryson

 

B-cat. 38 deelnemers

1. Eric Vereecken Hulst (NL)

2. Franky Luyseele

3. Peter de Corte

 

C-cat. 25 deelnemers

1. Didier DeLannoy St. Martens Leerne

2. Ronny Cosijn

3. Patrick Watteny

 

D-cat. 17 deelnemers

1.Helmuth Tas (Sijsele)

2. Paul Hunninck

3. Hilair Heye

 

Dames

1. Anja Geldhof (Ertvelde)

2.Sarah Ten Hartog

3. Inge Joos

 

E-cat. 19 deelnemers

1. Florent Deleersnyder (Oostrozebeke)

2. Leo Thijssen

3. Julien Vyvey

4. Ko Tolhoek

 

Niet vergunninghouders 12 deelnemers

1. Brecht Declercq (Heurne)

2. Matthias Maes

3.Philippe Van Laethem

 

 

laatst bijgewerkt  28 januari 2013




aanvullende info is welkom bij > Frans Sutin

 
2012 geen wedstrijden

 

Verslag Wereldkampioenschappen ICF te Hoofdplaat
Geplaatst door webmaster wo, augustus 10, 2011 21:03:42

Mooie organisatie:

De ploeg die organisator Frans Sutin rond zich verzamelde voor deze wereldkampioenschappen leverde prima werk: een vlotte verzorgde organisatie, waar zowel renners als publiek zeer tevereden van waren. De gevreesde buien bleven uit, enkel een kleine plaatselijke regenvlaag ronde het middaguur kon even voor wat nattigheid zorgen.

ICF voorzitter Paul Gielen ( L ) met organisator Frans Sutin ( L) en rondemiss Sherelle De Jong ( R)

De omloop die op papier vrij eenvoudig leek, twee lange rechte lijnen verbonden door korte overgangsstukjes, werd door de wind een stuk lastiger. Zijwind zorgde voor verbrokkeling in de verschillende wedstrijden. De winnaars kunnen zich stuk voor stuk de beste noemen in hun categorie.

Verder liet de organisatie niets aan het toeval over; alle voorzieningen waren netjes aangeduid, alle overgangen en knelpunten waren ruim voldoende bemand met seingevers, en voor de veiligheid van de renners was de omloop op kritieke punten aangepast. De toeschouwers konden zich in de feesttent aan democratische prijzen een hapje en drankje aanschaffen.

Niets dan lof dus, vanwege renners en publiek. Dikke proficiat aan de organisatie en de ICF mensen voor deze mooie kampioenschappen !



De winnaars....

Veteranen 60+

One-man show van Patrick van Renterghem

Met bijna 100 renners gingen de veteranen van start in de categorie 60+. Al vanaf het vertrek werd er niet getwijfeld, en gingen meteen 7 renners in de aanval. Reeds deze eerste ronde werd de definitieve kloof geslagen. Bij deze 7 renners onder meer Wim de Waal, Patrick van Renterghem, Jos Staesen en Bert ter Harmsel.
Ronde na ronde wisten deze 7 hun voorsprong stelselmatig uit te bouwen, vrij snel was het duidelijk dat de winnaar bij deze 7 zou zitten. Tijdens de vierde ronde echter vond Patrick van Renterghem het welletjes en muisde er in zijn eentje vandoor. Schijnbaar moeiteloos vergrootte deze zijn voorsprong tot meer dan één minuut en reed onbedreigd naar de zege, en mag zich verdiend ICF-Wereldkampioen 2011 noemen.
In de spurt voor de 2e plaats wist Wim de Waal Jos Staes nog voor te blijven.

1: Patrick van Renterghem (B)
2: Wim de Waal (NL)
3: Jos Staes (B)



Veteranen 50+

Andre Aertgeerts weet de wereldtitel te grijpen.

Om 10h30 maakten 131 renners in de categorie 50+ zich klaar voor de strijd om de wereldtitel in deze reeks. Vrijwel onmiddellijk na het startsein werd de koers opgebroken en reeds in deze aanvangsronde werd het grote peloton in 4 stukken gedeeld. Enkele ronden later hergroepeerde enkel groepjes zich, maar 19 renners hadden op dat moment al een mooie voorsprong bijeengefietst. Met een bonus van 30 seconden gingen deze de 5e ronde in.
In de 6e ronde plaatste Rudy Thomas, de hardrijder bij de VWF, een snedige aanval. Men liet echter niet begaan en een ronde later was alles weer over te doen. De volgende ronden volgden nog enkele pogingen tot afscheiding, maar niemand raakte weg. Pechvogel Peter Vos reed nog lek in de kopgroep, met 18 renners gingen ze de laatste ronde in voor de strijd om hun wereldtitel.
Andre Aertgeerts liet het echter niet tot een spurt komen kon op het einde nog wegrijden van zijn medevluchters en wist solo de meet te bereiken. De spurt voor de 2é plaats werd gewonnen door Luc van Roy, Dirk van Hove wist beslag te leggen op de derde plaats.

1: Andre Aertgeerts (B)
2: Luc van Roy (B)
3: Dirk van Hove (B)



Veteranen 40+

Igor Ovdienko sterkste van 4 vluchters.

146 renners gingen om 12h30 de strijd aan om de felbegeerde wereldtitel bij de categorie 40+. Een felle openingsronde kon echter geen afscheiding brengen, maar na enkele kleine pogingen wisten 4 renners zich tijdens de 2e ronde lichtjes af zonderen van het grote peloton. Dries Echelpoels, Igor Ovienko, Danny Saelens en Stefan Adriaenssens wisten zich echter gesteund door hun teamgenoten in de grote groep, die vakkundig de aansluiting belette. Zo wisten de 4 leiders een kleine voorsprong te vergaren van een 30 tal seconden. Steeds bleven de 4 in het zicht van het peloton, maar nooit dreigde de aansluiting. Na 6 ronden was de voorsprong stelselmatig opgelopen tot een kleine minuut, maar in de slotronden kwam het peloton nog fel opzetten. Saelens werd nog gegrepen door de achtervolgers, de drie anderen beslisten de wedstrijd in een spurt.
Igor Ovienko bleek sterker dan Dries Echelpoels, Stefan Adriaenssens vervolledigde het podium.

1: Igor Ovienko (Oekraine)
2: Dries Echelpoels (B)
3: Stefan Adriaenssens (B)


Liefhebbers 40-

Sam Van Nuffelen primus.

Om 15h00 verzamelden 190 renners uit de Liefhebbers 40- categorie zich om de strijd voor de wereldtrui. Vrij snel in deze wedstrijd bleek dat de koers zich achteraan het peloton zich afspeelde. Ronde na ronde moesten menige renners lossen van de grote groep. Vooraan poogde men wel om afscheiding te brengen, maar geen enkele van de ontsnappingen was een lang leven beschoren. Opvallende prestatie van Sam Van Nuffelen die in vrijwel alle ontsnappingen betrokken was. Het was dan ook hij die op aan de finish aan het langste eindje trok, licht afgescheiden haalde hij het voor Adams en Vansielegem.

1: Sam Van Nuffelen (B)
2: Adams Christophe (B)
3: Vansielegem Nick (B)


 

laatst bijgewerkt  9 augustus 2010

aanvullende info is welkom bij > Frans Sutin

2010  3 juli  WAOD
A-cat.  1.Steven Martens Lotenhulle  2.Manuel de Naeghel  Maldegem 3.Kristof Gryson
B-cat.  1.Hans Ardeel Waterland-Oudeman  2.Franky van Oyen Deinze 3.Peter de Corte
C-cat.  1.Patrick van Maekelbergh Wenduine  2.Geert van Speybroeck  3.Rudi Rabout
D-cat.  1.Walter de Veerman Lochristie 2.Wim de Coninck  3.Dirk Wittoek
E-cat.  1.Wim de Waal  Axel  2.Georges Vergauwe  3.Patrick Buyens
E+cat.  1.Florent de Leersnijder  Oostrozebeke  2.Eric van Pottelberg  3.
F1cat.  1.Helmuth Tas Sijsele  2.Jo Montforts  3.Eddie van Leirberghe  De Pinte
F2cat.  1.Ad Montforts Maaseik  2.Noel Rogge  3.Julien De Bock
G-cat. 1.Luc Snels Minderhout  2.Theo Coudijzer Balen 3.Eric de Wilde Eeklo
G+cat. 1.Herve Vestuyft Gent  2.Daniel Nuytinck  3.Joseph D.Hondt
G++cat. 1.Rene Colman Sint Niklaas  2.Edward Battersby Vlissingen  3. Karel Alen Ekeren 

2009  11 juli  Europees Kampioenschap WAOD
A-cat.  1.David van den Broeck  Mechelen   2.Christian Kik  Kruiningen  3.Philippe van Opstal  Lille
B-cat.  1.Gunther Cuylits  Beerse  2.Eric Vereecken  Hulst  3.Danny Schaut  Sas van Gent
C-cat.  1.Hans Verlinden  Gavere  2.Walter de Veerman  Lochristi  3.Mario Lammers  Maldegem
D-cat.  1.Jack van der Horst  Oost-Souburg  2.Wim Oosse  Middelburg  3.Ivan Wulfaert Eeklo
E-cat.  1.Wim de Waal  Axel  2.Leo Mares  Beveren  3.Maurice van Speybroeck  Evergem
E+cat.  1.Florent de Leersnijder  Oostrozebeke  2.Tony Baudonck Eeklo  3.Lievin Lanckriet  Adegem
F1cat.  1.Joseph Vermeylen  Molenbeek-Wersbeek  2.Helmuth Tas  Sijsele  3.John Verbeke  Terneuzen
F2cat.  1.Ad Montforts Maaseik  2.John Hendricks  Nieuwkerken  3.Karel Heirbaut  St. Niklaas
G-cat. 1.Werner Dullaert  St. Gilles-Waas  2.Willy Roels  Wetteren  3.Joseph D'Hont  Gent
G+cat. 1.Gerard Marien  Hoogstraten  2.Wilfried Mathijs  Schelderode  3.Victor Janssens  Lint   

2008  21 juni WAOD + Solex-race 
A-cat.  1.Robby van Raemdonck   2.Bart Verhasselt Evergem  3.Kristof van de Putte
B-cat.  1.Therry Everaert   2.Sjacco Mathijs (Ned)   3.Kris Verhaeghe
C-cat.  1.Walter de Veerman  Lochristi   2.Filip Claeys  Adegem   3.Andy van Loon  Hoogerheide
D-cat.  1.Luc van Looy  Herenthout   2.Freddy Vlerick   3.Ko Harms  Terneuzen
E-cat.  1.Frank Casteels  Mariakerke  2.Tony Reniers  Kuringen   3.Ronny Cosyn  Lochristi
E+cat.  1.Florent de Leersnijder  Oostrozebeke  2.Helmuth Tas  Sijsele  3.Tony Baudonck  Eeklo
F1cat.  1.Luc Snels  Minderhout   2.Lucien van Goethem  Stekene  3.Luc Cocquit  Merendree
F2cat.  1.Omer Debecker   2.Jose Dezegher  Dadizele   3.Daniel Hauttekeete  Merelbeke
G-cat.  1.Gerrit Hairwassers  Den Dungen   2.Pierre Verberckmoes  Belsele 3.Jozef van Geel  Geel
G+cat. 1.Gerard Marien  Hoogstraten   2.George Michiels  Aalst   3.Edward Battersby GBr.

2007  7 juli  WAOD + Solex -race
A-cat.  1.Bart Verhasselt  Evergem   2.Patrick Glorieux   3.Bart van Keirsbulck
B-cat.  1.Kristof Muys Eine   2.David van Hyfte  3.Fabien Hanssens
C-cat.  1.Walter de Veerman Lochristi    2.Franky van Oyen Deinze  3.Dirk Wittock
D-cat.  1.Kenny de Marteleire Gavere   2.Patrick Wattenij Ruiselede   3.Johnny de Bruyne
E-cat.  1.Wim de Waal Axel    2.Paul de Nijs   3.Eddie van Leirberghe De Pinte
E+cat.  1.Florent de Leersnijder  Oostrozebeke   2.Tony Baudonck Eeklo   3.Lieven van Goethem
F1cat.  1.Luc Snels  Minderhout   2.Johan Hendrickx  Stekene   3.Erik de Wilde Eeklo
F2cat.  1.Kees Sebrechts Halsteren (Ned)   2.Adri van Loon Hoogerheide(Ned)   3.Maurice van Tomme
G-cat.  1.Gerrit Hairwassers  Den Dungen   2.Jozef Van Geel Geel    3.Daniel Cornu
G+cat. 1.Karel Alen Ekeren   2.Gerard Marien Hoogstraten   3.Armand Mols Wommelgem

2006 16 juli WAOD
Geen startgelegenheid voor de A+B cat.  vanwege wedstrijd in Belgie

C-cat.  1.Danny van Oyen Deinze  2.Ivan Wulfaert Eeklo   3.Francis Coucke
D-cat.  1.Roland Coupsillie Koksijde  2.Wim de Waal Axel   3.Eric D'Haene
E-cat.  1.Helmuth Tas Sijsele   2.Frank Casteels  Mariakerke  3.Frank de Broeder
E+cat.  1.John Hendrickx  Stekene  2.Luc Snels  Minderhout   3.Herve Verstuyft
F1cat.  1.Roger Hoof   2.Rudie Lammens Oostburg   3.Jean Pierre Heymans Bornem
F2cat.  1.Willy Roels Wetteren  2.Roger den Tijn Merelbeke  3.Etienne van Hecke
G-cat.  1.Jozef Geerts Hoogstraten  2.Victor Janssens   3.Armand Mols  Wommelgem
G+cat. 1.Karel Alen Ekeren   2.Victor Wartel   3.Huub Konings (Ned)

2005  26 juni WAOD
A-cat.  1.Kristof Verbraecken  2.Kristof van de Putte   3.Davy van Bosbeke 
B-cat.  1.Andre van Geertsom   2.Kristof Muys Eine   3.Patrick van Renterghem  Bellem
C-cat.  1.Patrick Bolsens   2.Marc Borghgraef  Zwijndrecht 3.Wim Heggerick 
D-cat.  1.Frank de Wilde   2.Patrick van Hulle  Bellem  3.Rob Ocraft  
E-cat.  1.Paul van Cleemput St.Niklaas  2.Lucien van Goethem   3.Patrick de Backer
E+cat.  1.Luc Snels  Minderhout  2.Theo Coudyzer Balen  3.Freddy de Blick Beveren
F1cat.  1.Rudie Lammens Oostburg   2.Kees Sebreghts (Ned)   3.Luc Meheus Waregem 
F2cat.  1.Pierre Verberckmoes  Belsele 2.Eric Roels   3.Marc Heyndrickx  Munte
G-cat.  1.Joseph D'Hont Desteldonk   2.Leon Dhondt  Kruishoutem 3.Jozef Geerts  Hoogstraten
G+cat. 1.Andre Vlaeyen Schilde  2.Leon Lagaisse Mergem  3.Jeroom Wille  Zomergem

1993 t/m 2004 zijn er even geen wedstrijden door het comite georganiseerd.

1992 - 19 juli
wedstrijd i.s.m. de Wieler Trim Bond

1991 - 30 juni Amateurs A + B 58e Ronde
1e.  Michel de Kroon   s'Gravendeel
2e. Jacco Schroevers  Arnemuiden
3e. Eric Vereecken  Hulst

1990 -15 juli Amateuers 57e Ronde
1e. Francois Franse   Kwadendamme
2e. Frank Hebro   Noorwegen
3e. Simeon Hampsxall   England

1989 Geen koers

1988 -3 juli Amateurs 56e Ronde
1e. Nico vd Klundert   Hoogerheide
2e. Heddy Nieuwdorp   Yerseke
3e. Rob Bijvank  Sas van Gent

1987 -19 juli Amateurs 55e Ronde
1e. Antoine Goense  Ovezande
2e. Angelo Polvorosa 
3e. Werner Wieme  IJzendijke

1986 -29 juni Amateurs 54e Ronde
1e. Peter v.t'Westeinde  Biervliet 
2e. John de Crom   Hoogerheide
3e. Antoine Goense  Ovezande

1985
Geen wedstrijd omdat er die dag in Kloosterzande amateurs rijden, en 1e prioriteit kregen

1984 -22 juli Amateurs
1e. Ab Verplanke   IJzendijke
2e. Ronnie de Jonge   Ovezande
3e. Nico vd Klundert   Hoogerheide

1983 - 3 juli Amateurs
1e. Werner Wieme   IJzendijke
2e. Rob Bijvank   Sas van Gent
3e. Peter Hoondert   Heinkenszand

1982 - 11 juli Amateurs
1e. Wim de Waal  Axel
2e. Adrie de Maesschalck  Axel
3e. Piet de Groot  Hazerswoude

1981 - 19 juli Amateurs 50e Ronde
1e. Harry Lunenburg   Loosbroek
2e. Peter vd Knoop   Haarlem
3e. Jan Poleij  Kruiningen

1980 - 6 juli Liefhebbers 49e Ronde
1e. Fr. Meijaerd   Wemeldinge
2e. Ad vd Ploeg   Goes
3e. Rinus Slabbekoorn   Kapelle

1979 Geen koers

1978 - 25 juni Amateurs 48e Ronde
1e. Rein Stroosnijder  Moerdijk
2e. Heddie Nieuwdorp Yerseke 
3e. Adrie van der Poel   Hoogerheide
Liefhebbers
1e. Kees Duivenvoorden   Noordwijkerhout 
2e. Wim Wielhouwer   Oude-Tonge 
3e. Willy de Feber  Sluiskil
1977 - 10 juli Amateurs 47e Ronde
1e. Wim de Waal   Axel
2e. Vester Aarts   Kruiningen
3e. Ruud van der Rakt   Breda
Liefhebbers
1e. Siep van Dongen
2e. Johan Lepoeter  Oost-Souburg
3e. Tonnie Veerman  Terneuzen  

1976 - 18 juli Amateurs 46e Ronde
1e. Vester Aarts Kruiningen
2e. Ruud van der Rakt Breda
3e. Cor de Kleine
5e. Ad Polak
8e. Charel de Smit Hoofdplaat
Liefhebbers
1e. A. Keizerwaard
2e. Ko Tolhoek  Yerseke
3e. Willy de Feber  Sluiskil 

1975 Geen koers

1974 - 14 juli Amateurs
1e. Peter Godde  Koewacht 
2e. Charel de Smit  Hoofdplaat
3e. Jaap Marijs   Oost-Souburg
28 sept. Amateurs
1e. Peer Maas  Roosendaal 
2e. Leon Strobbe  Lamswaarde
3e. Adri van Opdorp Hoogerheide

1973
Geen koers vanwege verzwaren zeedijk nabij Nol Zeven-Paulinapolder, dus geen parcours beschikbaar

1972 - 2 juli Amateurs
1e. Jan Raas s'Heerenhoek
2e. Grant Thomas   Philippine 
3e. Peter Godde   Hardinxveld 

1971 - 11 juli Amateurs
1e. Ad van der Hoek Dirksland
2e. Wim Evertse  Zierikzee 
3e. Peter Remijn  Goes 
Jan Raas

1970 - 28 juni Amateurs
1e. Bertus Slings Alblasserdam
2e. Wim Evertse  Zierikzee
3e. Peter van Stralen
4e. Cees van Bostelen
7e. Charel de Smit Hoofdplaat
8e. Guido Paridaen  Aardenburg

1969 - 6 juli Amateurs
1e. Leo van de Parel
2e. Kees Bal Kwadendamme
3e. Wim de Waal  Axel

1968 26 mei Amateurs
1e. Peter Vonck   St.Jansteen
2e. Waldy van Campen   Hulst 
3e. Ab Klaeijsen   Biervliet
14 juli Nieuwelingen
1e. Cees Priem  Ovezande
2e. Kees Bal  Kwadendamme
3e. Frits Kisner
met Dolf Adam en Antoine van de Bunder
22 sept. Nieuwelingen
1e. Peter Remijn  Goes
2e. M.van Leeuwen
3e. Antoine van de Bunder  IJzendijke

1967 - 7 mei Nieuwelingen
1e. Charel de Smit  Hoofdplaat 
2e. Theo Schouwenaar  Kruiningen
3e. Ko Blok  Kruiningen
en met Harrie Verstraete  Hoofdplaat
en
Cees Priem

25 juni Nieuwelingen
1e. Ferry Buermans
2e. Cees Priem Ovezande
3e. Adrie Coppens  Moerstraten

26 juni Volkskoers over de Oostlangeweg

1966 - 22 mei Amateurs
1e. Wim de Wilde  Oudelande
2e. Jaap Marijs   Arnemuiden 
3e. Willy de Feber   Sluiskil
4e. Jan de Schipper  Breskens
5e. Henk de Schipper  Breskens

10 juli Nieuwelingen
!e. Arie Versluys  Lexmond
2e. Waldy van Campen  Hulst
3e. Bram van Lare  Oostburg
6e. Johan Hinneman  IJzendijke 
7e. Charel de Smit Hoofdplaat
10e. Johan Westerweele  Sluis

1965 - 27 februari Trainingswedstrijd van RTC >Theo Middelkamp<
30 mei Amateurs
1e. H. van de Adel
2e. Peter Legierse
3e. Gaby Minneboo Heenvliet
6e. Rene Pijnen Woensdrecht
plaatselijke renner Lucien de Smit
juli Nieuwelingen
1e. Ko de Vrieze Souburg 
2e. Johan Westerweele  Sluis 
3e. A.Wurth Brouwershaven
Adspiranten met Cees Priem, Charel de Smit, Adrie Schouwenaar, Tonnie Stroosijder en Ko Blok

Frans Sutin in gesprek met de winnaar van 1964 Rini Wagtmans.


1964 - 10 mei Amateurs
1e. Janus van Breugel  Zwijndrecht
2e. Ko Tolhoek  Yerseke
3e. Frank Ouwerkerk  Rotterdam
5e. Theo van Poucke  Koewacht
Lucien de Smit  Hoofdplaat

28 juni Nieuwelingen
1e. Rini Wagtmans Zundert
2e. Piet Legierse Den Bommel
3e. W. Broeren
5e. Cees Rentmeester Ovezande
7e. Rene Pijnen Woensdrecht

1963 - 14 juli Nieuwelingen
1e. Rene Rijnen Woensdrecht
2e. Bouwen Minnekes  Zuidland
3e. Gaby Minneboo Heenvliet
12e. Cees Verkerk= de schaatser uit Puttershoek

15 sept. Nieuwelingen
1e. Gaby Minneboo  Heenvliet
2e. Wim de Wilde  Oudelande
3e. Willy de Feber  Sluiskil
14e. Rini Wagtmans Zundert

1962 - 22 juli Nieuwelingen
1e. Bouwan  Minnekus   Zuidland
2e. Dies Kosten  Kapelle
3e. Rob Balvert
16 sept  Amateurs
1e Jan Verburg  Kortgene
2e. Piet van As  Roosendaal
3e. Cees Snepvangers 

1961 - 2 juli Nieuwelingen
1e. Frank Ouwerkerk  Rotterdam
2e. Th. Hoogerland
3e. Dies Kosten Kapelle 
o.a. Piet de Haan

17 sept. 30eR.Amateurs+Onafh
1e. Piet van As  Roosendaal 
2e. Emiel Verstraete Eede
3e. Henk de Waal Kloosterzande 
o.a. Bart Solaro

1960 - 17 juli Nieuwelingen
1e. Fred Boonman  s'Heerenhoek
18 sept.Amateurs+Onafhankelijken
1e.  Piet Verweij  Gouda
2e. Werner Swaneveld
3e. Henk de Waal  Kloosterzande
1959  - 28 juni  Nieuwelingen
1e. Henk de Waal  Kloosterzande
2e. Jan Verburg  Kortgene
3e. Cees Snepvangers  Zundert

Amateurs + Onafhankelijken
1e. Piet van As  Roosendaal

1958 - 6 juli Nieuwelingen + Adspiranten 17e Ronde
1e. A.Verbaan  s.Gravenhage
o.a.Theo Verschuren

Adspiranten
1e. Koen Plieger
2e. A. Weterings
3e. L. Franken

3 aug Nieuwelingen  SLIJKPLAAT
1e. Jan Verburg  Kortgene
2e. Bram van Overbeke  Souburg
3e. D. Heeren St.Willebrord
21 sept. 18eR Amat.+Onafhankelijken
1e. Coen Niesten Beverwijk met o.a. Cees Lute en A. de Paepe
Nieuwelingen
1e. J. Andeweg  Barendrecht

1957 - 21 juli Nieuwelingen 14e Ronde
1e. Jos Aanraad  Oud-Gastel
15 sept  Nieuwelingen 15eRonde
1e. Cees Raas  s'Heerenhoek
2e. Dirk Heeren St.Willebrord
3e. Piet van de Vijver  Axel
16eR  Onafhankelijken
1e. Adrie Wuijts  Kruisland
2e. Piet de Bruijn  Roosendaal
3e. Jaap Huissoon  Heinkenszand
9e. Coen Niesten  Beverwijk

1956 - 1 juli Nieuwelingen 12e Ronde
1e. Joop Beers   Zaandam
2e. H.Vernooy  Sluiskil
3e. J.Schoen  Zaandam
16 sept.   Nieuwelingen  13e Ronde
1e. Rieks Faber  Rotterdam 
2e. J. Schoen  Zaandam
3e. Peet Verschuure Hansweert

1955 - 9 juli Nieuwelingen 10e Ronde
1e. C. Suijkerbuijk   Nispen
2e. L.Timmermans   Roosendaal
3e. Piet Rentmeester  Yerseke
18 sept.  Nieuwelingen  11e Ronde
1e. Piet Rentmeester   Yerseke
2e. Emiel Verstraete  Eede  
3e. J. de Poorter Hoek

1954  18 juli  Nieuwelingen  9e Ronde
1e. Jaap Huissoon  Yerseke 

1953  juli  8e Ronde Nieuwelingen
1e. Jan Westdorp s'Heerenhoek

1952 - 12 juli Nieuwelingen 7e Ronde
1e. Carel Keepers   Roosendaal 
2e. Gerrit Verhoeven  Tilburg
3e. M. van Steen  Leur
7e. Batselaar  IJzendijke
8e. van Boven  Sluis

1951 25 juni Nieuwelingen 6e Ronde
1e. Rien Verhelst   Axel
2e. H. Schoenmakers  Blerick

3e. A. van Herk  Meerveldhoven